Abim İle En Yakın Arkadaşımı Sikişirken Yakaladım Grup Yaptık

Selam arkadaşlar, İsmim Zeynep 22 yaşındayım 2 kardeşiz benden büyük abim var ailem ile Ankara yaşıyorum. Güzel bir firmada satış temsilcisi olarak çalışıyorum Zehra isminde çok iyi anlaştığım bir arkadaşım ile sürekli beraber gidip geliyoruz işe arkadaşım çok seksi bir kızdır arkasından koşturan çok erkek var ama oda benim abimden hoşlanıyormuş bunu sonradan anladım. İş çıkışında bize yemeğe davet ettim arkadaşımı kırmadı beni geldi annemde onu çok seviyordu eve girdik abim televizyon karşısında oturuyordu hemen gidip anneme ve abime selam verdi sonrada abimin karşına geçip oturduk. Abim sürekli arkadaşıma bakıyordu kaçamak şekilde arkadaşımda ona bakıyordu gayet iyi anlaştınız siz diyerek aralarına laf attım ki konuşmalarına bahane olsun sürekli bakışmak olmazdı.

Evet abim çok tatlı birisi dedi kız bana abimde onun için aynısı söyleyince hemen bir espri yaptım burnuma sevgi kokuları geliyor galiba siz sevgili olacaksınız dedim. Abimde o beni istemez o çok güzel birde bana bak diyerek şaka yaptı oda aynı şakayı abime yaptı gülüştük biraz. Abim yerinden kalkıp kızın yanına oturdu anlından öperek benim sevgilim olur musunuz güzel bayan dedi kız arkadaşımda neden olmasın dedi gayet şakayla sevgili oldular. Ama bir birlerine çok yakıştılar artık sürekli iş çıkışına abim onu almaya geliyordu sürekli bizim evde takılıyorlardı bende abime evlen istersen artık sürekli bizim evde zaten kız dedim oda sen karışma abinin işene dedi. Kıza kedi odasına götürdü orada bir filim açıtılar izlemeye başladılar geçerken film seslerini duyunca kapı deliğinden baktım.

Ama azgın çıktı abim sürekli kızın bacaklarını okşuyordu benim arkadaşımda sürekli dekolte giyindiği için bacaklar meydandaydı. Kız abim ile sevişmeye başlayınca kapıda beni de azdırdı bende benim sikişecek kimsem yok bunların da sikişmesini istemiyorum diyerek gıcıklık yapasım geldi. Kapıyı çaldım ve içeri girdim abimde gel dediğimi hatırlamıyorum diyerek tersledi beni iyice sinir olmuştum bende seks yapmak istiyordum acaba grup seks yapsak ne olur dedim içimden kapıyı kapatarak onların bu sefer sikişmesine izin verdim. Abim kızın elbiselerini çıkarmış deliler gibi amını yalıyordu kızda inliyordu sürekli hadi aşkım sok artık içime diyerek azıyordu.

Abim kızı öyle bir sikiyordu ki inlemelerini neredeyse annem duyacaktı o kadar bağırıyordu. Neyse ertesi günü oldu bende kıza şaka ile karışık abimle seks yaparken nerdeyse annem sizi duyacaktı. Oda ne yapayım abinin yarağı çok büyük zevk çığlıkları attırdı bana saatlerce dedi. Öyle azdım ki abimin yarağı benim sevdiğim gibi büyük ve kalınmış gene şaka ile karışık keşke beni de sikse dedim oda saçmalama o abin senin diyerek kızdı bana ama ben grup yapacaktım onlarla bunu biliyordum kıza abim ile grup seks yapmazsak sizi ayırmak için elimden ne geliyorsa yaparım diyerek tehdit etim. Oda bana gerçekten saçmalıyorsun abim bunu asla kabul etmez dedi sen söyle görürsün bak nasıl kabul edecek dedim abimin sapık ruhlu olduğunu çok iyi biliyordum.

Akşam gene eve gittik bunlar abimin odasında gene seks yapmaya başladılar. O sırada abime kız kardeşinde bize katılsa ne güzel olurdu grup seks yapardık aşkım sen daha mutlu olurdun dedi. Abimde o istemez keşke olsaydı ama dedi bende direk içeriye girerek abim mutlu olsun yeter ki diyerek abimin yarağını yalamaya başladım. Abim azgınlıktan ne yapacağını şaşırmıştı oda kızın amını yalıyordu yattığı yerden ama yarağını çok sevmiştim abimin amımın içinde bana çok zevk verecekti. Neyse kız abimin kucağına çıkara zıplamaya başladı bir saat kadar abim kızı sikti ikisi de aynanda boşaldı ve duşa girdik beraber.

Abimin ikinci postasında beni sikmesini isteme sebebim daha uzun sürmesiydi. Odaya geçtik tekrar abime deliler gibi sakso yapmaya başladım yarağını tekrar kaldırınca domaldım önünde kızda karşıma uzanarak abim bana yarağını sokarken bende kızın amını deliler gibi yaladım abime abi beni götten de sikebilirsin demeye kalmadı abim sapladı koca sikini götüme ve deliler gibi saatlerce beni götümden sikti. Gece boyu abim hem beni hem de en yakın arkadaşımı sikerek yarağa doyurdu artık devamlı üçlü seks yapıyoruz vazgeçilmez bir tat herkese tavsiye ederim.