Alkollü Şekilde Yakalanınca Kendimi Trafik Polisine Siktirdim

Merhabalar arkadaşlar, İsmim Ceylan sizlere bugün alkolü araç kullanırken yakalandığım trafik polisine nasıl kendimi siktirerek ceza yemeden kurtulduğumu anlatacağım. 25 yaşında çok güzel bir iş sahibi bekar bir genç kızım işimde olan başarımdan dolayı kazancım çok yüksek bu yüzden devamlı mekanlara giderek eyleniyorum. Eğlence hayatı olmadan yaşayamaz haline geldim her gece devamlı alkollü şekilde araç kullanıyorum. Bir gece gene gittiğim bir mekanda çok yakışıklı bir erkekle tanıştım hem çok zengindi hem de çok yakışıklı bu şekilde parası olan erkekler ile çok kısa süreli ilişkiler yaşadım ama bunun kadar yakışıklı olanı ile ilk defa tanışmıştım.

Oturup beraber içmeye başladık çok hoş sohbetli birisiydi. Bana olan sıcak yaklaşımları çok hoşuma gitti gece buradan sonra ne yapacaksın falan dedi bende ne yapayım eve gidip uyuyacağım falan dedim. Tamam o zaman ben biraz gezelim istersen diyecektim dedi bende olur neden olmasın dedim çıktık mekandan, iki araç ile benim evin önüne benim arabamı bıraktık sonra onun aracı ile dolaşmaya başladık. Bira içelim mi dedi bende olur fark etmez dedim markete girip dört tane bira aldı. Deniz kenarına çektik hem sohbet ediyorduk hem de eğleniyorduk müzik açtı araçtan git gide daha çok hoşlanmaya başladım birde kafam güzel oldu.

Çok içmiştim sarhoş olduğumu fark edip istersen eve bırakayım çok içtin sen dedi bende yok dedim. Denize girmek istedim hava çok sıcaktı alkolünde etkisi gider dedim girersen gel sende deyince tamam diyerek üzerimizi çıkarıp denize girdik. Seksi olan vücuduma bakarak yüzüyordu beni sikmek istediğini anlayınca yanına yanaştım ve sarıldım ona sevişmeye başladık. Deliler gibi seviştik kumun üstüne geçtik bir posta amından sikti beni üzerimizi değiştirip eve geçtik beraber. gelsene eve dedim tamam dedi çıktık yukarı ikimizin teni de hem kum olmuştu hem de tuzluydu duşa girdik.

Duş alırken benim amımı gördü harika bir amın var daracık dedi. Sahilde rahat yalayamadım kum olduğu için diyerek yumuldu amıma deliler gibi yalamaya başladı kendimden geçirdi beni yalayarak. Hadi gir artık zevkten öleceğim yoksa dedim bir anda girdi amıma ve beni deliler gibi akan suyun altında sikti saatlerce en sonunda amımın içine boşaldı. Odaya geçtik beraber ama ben hala çok azgındım hadi aşkım sik beni diyerek yalamaya başladım yarağını kısa süre içinde kalktı ve soktu tekrar amımın içine ama beni öyle bir sikiyordu ki bu zevkin tarifini nasıl anlatacağım sizlere bilmiyorum. Beni sikerken devamlı götümü parmaklıyordu anladım götümden de beni sikmek istiyordu acırdı ama ne yapayım bende istedim. Aşkım beni götümden de sik dedim yalamaya başladı götümü deliler gibi sikiyordu beni gece boşu kaç posta sikildiğimi bile hatırlamıyorum. Sabah uyandık o gitti bende gene yalnız takılmaya devam ettim.

İşten çıktığım bir gün alkollü şekilde direksiyon başına geçtim eve yaklaştım derken ileride çevirme olduğunu fark ettim. kaçacak yer yoktu mecbur girecektim çevirmeye inşallah üfletmezler dedim durdurdular beni de, hanım efendi iyi akşamlar ehliyet ruhsat dedi verdim. Evraklarımı kontrol için o memur gitti. Çok yakışıklı olan kaslı bir memur elinde alkol metre ile geliyordu bayan üfleye bilir misin dedi içimden yandık dedim ama adama resmen düşmüştüm. Çok açık sözlü bir kız olduğum için adama alkolüyüm üflemesem olur mu dedim lütfen araçtan inin kontağı bana verin dedi canım yapma istersen seninle bir gece takılırım ama alma aracımı ve ehliyetimi dedim.

Ciddi misin sen dedi evet yaz numaramı ara beni dedim istersen şimdi gel ban gidelim dedim şimdi olmaz bir saat sonra gelirim dedi. bende tamam o zaman diyerek oradan uzaklaştım bir saat falan sonra aradı bende benim evin konumunu yolladım ona geldi. Çok hoşlandığım için o gelmeden en seksi kıyafetlerimi giydim sizin gibi güzel bayanları kırmamak lazım dedi. Bende içimden tabi beni sikeceksin yoksa affeder misin hiç deyip yapıştım dudaklarına deliler gibi sevişmeye başladık. Sevişirken götümü avuçlaması beni çok azdırıyordu hemen pantolonunu indirip sakso yapmaya başladım çılgına döndü adam resmen fışkırarak ağzıma boşaldı. Sakso yapmayı bırakmadım çılgına döndü adam amımı yalamaya başladı deliler gibi yalıyordu. Artık dayanamayıp sik beni diye yalvarmaya başladım amıma girdi deliler gibi sikiyordu çok azgın bir adamdı. Tüm gece hem amımdan hem de götümden siktirdim ona onun ile devamlı görüşüyorum kendime dost edindim polis sonuçta bir gün bir yerde lazım olur dedim.