Arkadaşımın Fahişe Ablasını Beceriyorum

Adım Osman, Manisa’da yaşayan yakışıklı elit ve kadınlara çok değer veren biriyim. Kişiliğimi soran olursa bence on numara bir adamım yalnız etrafımda kadın kalmadı çünkü mahallenin tüm güzel kızlarını elde ettim ve her canım istediğinde istediğim kişi ile görüşüyorum. Mahallede bir hayli popüler bir genç olmayı başardım daha ergenlik yaşına bile kendimden bir kaç yaş büyük kızlarla takılıyor ve o yaşlarda bile seks yapıyordum. 27 yaşına geldim halen evlenmedim ailem beni evlendirmek için sürekli talipler buluyor ama ben istemiyorum belki de halen kendimi bir evlilik havasında bulamadım. İlerleyen zamanları bekliyorum şuan bir işte çalışıyorum ama kendi işimi kurup sonra evimi aldıktan sonra evleneceğim.

Şuan ailemin yanında yaşıyorum ve aile ile yaşamak çok güzel ama yaş geldikçe yalnız kalmayı istiyorum ve bir evim olsa daha rahat olacağımı düşünüyorum. Şuan çalıştığım iş yerinde askeri ücretten daha fazla alıyorum ama alkol ve eğlence hayatım olduğu için ayı zor getiriyorum. Kızlar benim en büyük idealim onlarsız bir hayat düşünemiyorum. En son birlikte çalıştığım ve gezdiğim Ahmet isminde dolaştığım arkadaşımın ablasına kafayı taktım. Kocasından ayrılan güzel kadın, dul kalmış ve benim çalıştığım fabrikada işe başladı. Onunla işe gidiyor ve onunla çıkıyordum.

Onu devamlı düşünerek yaşıyorum gece uyuyorum o sabah kalkıyorum o sürekli beynimi meşgul ediyor. Onunla takılmak istemem en doğal hakkım gencim yakışıklıyım ve oda dul ve sekse çok aç kaldığını düşünüyorum. O beni bende onu çok güzel mutlu edebiliriz. Arkadaşıma çaktırmadan devamlı yanına sokuluyor onunla yakınlık kuruyordum. Bunu fark eden dul kadın, oda yakışıklı hallerime dayanamadı ve bana karşılık verdi. Konuşmaya başladık hafta sonu iznimiz vardı birlikte bişiler yapalım dedim kabul etti. İlk görüşmede vereceğinden adım gibi emindim azmış bir kadındı. Hafta sonu gelmeden bir ev ayarladım sonra onunla evde görüştüğümüzde hiç sesini çıkarmadı ve dudaklarına yapıştım bana karşılık verdi. O an hiç bir şeyi düşünmedim ve üzerine çıkıp arkadaşımın dul ablasını çatır çutur sikip kadınım yaptım.