Ateşli Türbanlı Kadının Vajinası Cayır Cayır Yanmıştı

Merhaba sex hikayesi sevenler, ben Burak, 28 yaşında bekar ve eğlenmeyi çok seven ve kadın ruhundan anlayan biriyim. Bu hayatta tek vaz geçmek istemediği kadınların seksi vücudu olmuştur. Önüme gelen hiç bir fırsatı kaçırmayı asla sevmem kim gelirse gelsin af etmem ve üstünden geçerim. Benim için çok güzel biri olması gerekmiyor nefes alsın derler ya tam işte öyle bir yapıya sahibim. Çok kötü ve bakımsız olmadığı sürece altıma girebilir ve onu tatmin ederek kadın olduğunu hissettirebilirim. Bu arada bir kaç ay oldu kız arkadaşım yok uzun zaman önce ayrıldım artık bana ne yaptıysa bir türlü yeni bir manita yapamadım. Herhalde beni okudu mu ne yaptı anlamadım ondan sonra kimse bana bakmadı. Alışkanlık çok kötü bir şey bunu sizlerde bilirsiniz hemen hemen haftanın 7 gününde fırsat buldukça seks yapıyorduk eski sevgilim benden daha çok azgın bir kadındı.

Her gün yapmama rağmen doymuyordu hatta bazı günler iki yada üç kez seks yapıyor öyle ayrılıyorduk. Azgın karıyı doyurmak mesele haline gelmişti artık ama benden kaçmazdı ancak, ona çok yalan söylediğimi yakalayınca benden ayrıldı ve bir daha geri dönmedi. Ondan sonra karı kız ayağım olmadı ve yalanlarım başıma bela oldu. Neyse ki arkadaşım hızır gibi yetişti bir gün sohbet açtı bayadır seks yapamadığımı ve porno filmleri izleyerek tatmin olduğumu anlattım. Karşımda ki arkadaşım ise kapalı giyinen türbanlı bir kadındı. Aynı iş yerinde çalıştığım için onunla sürekli yan yanayız ve birbirimize her şeyimizi anlatırız.

İlk ben anlattım sonra o başladı derken bir anda birbirimize yakın olduk ve arzulamaya başladık. Çok azgın ve hırçın olduğunu söyledi. Onu kapalı türbanlı görünce sıradan olduğunu düşündüm hatta seks nedir bilmez diye düşünürken içinden seks canavarı çıktı. Çok ateşli olan kadın, hafta sonu iznimiz var şu konuştuklarımızı artık yaşayalım dedi zaten bayadır otuz bir çekerek yaşıyordum çok sıkılmış haldeyken bana yetişti. Hafta sonu olalım ben ev ayarlar sana söylerim dedim.

Tamam diyen türbanlı kesin ayarla olmadı otele gideriz dedi. Günlük kiralayan evler vardı bir tanesini gidip tutmuştum sonra telefon numarasına konum attım yanıma geldi. Evde yalnız kaldık sevişmeye başladığımız an üzerime çıktı benim her yerimi yaladı. Sakso çekip beni maf edince bende onunkini yalamak istedim kabul edip uzanınca vajinasını gördüm çok far ve ateş gibi yanıp tutuşuyordu. Onu orada doyumsuz halde yaladım ve sonra seks yaptık mutlu sonlu ayrılınca birlikteliğimizi korduk ve şu azgın geçen yalnızlığımım artık son buldu benimde azgın ve seks delisi bir kadınım var attık çok mutluyum.