Babam İle Üvey Kız Kardeşimi Siktik

Annem ile babamın ayrılığından sonra ben babamla yaşamaya karar verdim. İsmim Yusuf 20 yaşındayım babam ile yaşıyorum annem ile ayrılığından sonra babam devamlı evlenmek için bir bayan arıyordu. Babamın maddi durumu iyi olduğu için bizim dükkanda çalışan bir sekreter vardı duldu ona istersen babam ile seni tanıştırayım tam babamın aradığı gibi bir bayansın sen dedim oda hemen atladı. Babamın zengin olduğunu biliyordu ve rahat ederim düşüncesi ile hemen tamam olur dedi bende gidip babama durumu anlattım babamda kabul edince ikisini tanıştırdım babam eve geri geldiğinde oğlum bu kadın bir harika hem çok güzel hem de çok efendi falan dedi. Evet babam o yüzden tanıştırdım seni işte bakın anlaşa bilirseniz evlenin dedim ama bir kızı varmış senin ile yaşıt benim haberim yok valla baba senden duyuyorum şuan hiç gelmedi bizim iş yerine kızı dedim. Fark etmez oğlum sonuçta kız çocuğu bakarım ben dedi yeter ki annesi iyi davransın bana karşı dedi e o zaman baba evlen geç dedim tamam oğlum diyerek ertesi günü nikaha gün aldılar. Nikah gününe kadar kızını hiç görmemiştim ama gördüğümde gözlerime inanamadım. Kızı çok güzeldi gözlerimi ondan alamadım bizim ile aynı evde yaşayacak diye de içimde ayrı bir sevinç vardı galiba kızı da benden hoşlanmıştı salonda devamlı bana bakıyordu ama hala tanışmamıştık ben annesini bildiğim için tahminim doğru olduğunu biliyordum. Ama o beni babamın yanında görmediği için üvey kardeşinin kim olduğunu bilmeden bana bakıyordu ikimiz arasında bir elektrik oldu. Salonda hep bir birimize bakıyorduk ta ki babam bizi tanıştırana kadar utandı sonra bana baktığı için yanına giderek teminden beri bana bakıyordun şuan neden bakmıyorsun dedim.

Senin ile üvey kardeş olacağımı bilmeden hoşlandığım için bakıyordum dedi. Bende bir şey değişmedi ki sonuçta üvey kardeşiz öz değiliz dedi ama aynı evde yaşayacağız dedi bende sorun olmaz bende senden çok hoşlandım dedim bakarız dedi. Neyse nikah kıyıldı oynadık biraz sonra eve geçtik babam ile annemi yalnız bırakmak istedim ilk geceden babama ben üvey kardeşim ile dolaşacağım sabah geliriz dedim. Siz ilk gece yalnız kalın uğursuzluk gelir yoksa dedim annesi de kabul etti kızı alıp çıktım evden sahile gidelim dedim tamam dedi. Alkol kullanıyor musun dedim evet dedi bir şişe viski alıp sahile gittik beraber içmeye başladık kafamız güzel olmaya başlayınca sevişmeye başladık çok şanslıydım babam evde sikişiyordu bende dışarıda dedim. Araçtan indik arabanın kaportasına uzandırdım deliler gibi amını yalamaya başladım çok seksi bir kızdı ve bende kendimi çok şanslı his ediyordum devamlı bizim evde canım ne zaman seks yapmak isterse elimin altında birisi var nasılsa dedim. Uzun bir süre yaladıktan sonra sıra ondaydı deliler gibi sakso yapmaya başladı harika yalıyordu, önümde domaldı devam ettim biraz daha yalamaya ve deliler gibi soktum içine saatlerce sahilde siktim onu arabanın içinde uyuya kaldık. Sabah uyandığımızda ikimizde doymamıştık hemen bir birimiz yalamaya başladık bu sefer arka koltukta bir posta siktim onu ve kalkıp eve gittik beraber annem ile cici annem kahvaltı yapıyorlardı bizde odalara çıkıp duşa girdik kahvaltıya indiğimizde ikisinin de yüzü gülüyordu geceleri iyi geçmiş belliydi.

Babam ne yaptınız oğlum sabaha kadar dedi benim babam ile aram arkadaş gibidir valla baba sen sabaha kadar evde sikiştin bende sahilde dedim. Nasıl yani siktin mi kardeşin o senin dedi bende üvey kardeşim baba ne olacak dedim bir şey demedi nasıl iyi sikişiyor mu dedi bende harika baba görmen lazım dedim. Bakalım zamanla görürüz belki diyerek güldü anladım ki babam benim kızı da sikecekti. Evde kimsenin olmadı bir gün kızın odasına gittim ve sevişmeye başladık oda biri gelir bizi görürse kızar dedi bende kimse gelmez işteler dedim. O günde babamın erken geleceği tuttu, biz sikişirken bir anda bizim odaya girdi ilk başta siz ne yapıyorsunuz diye kızdı. Ama sonra kız annem söyleme lütfen üzülür dedi o zaman seni sikersem bende söylemem dedi babamda, kız kabul etti babamda üzerini değiştirerek yanımıza geldi ve grup seks keyfi burada başladı babam kızı çok beğeniyormuş zaten gördüğünden beri bunu bana daha sonra söyledi. Babam kızı deliler gibi sikmeye başladı bende yarağımı kızın ağzına verdim babam sikerken bende yalatıyordum. Beraber sırayla siktik artık düzenli olarak hem babam sikiyor hem de ben sikiyorum kızı kız durumdan çok memnun babamdan ne istese babam hemen alıyordu. Babam benim kızı sikti bende üvey annemi sikmek istiyordum bir fırsatını bulup üvey annemi sikmem lazımdı. Eğer sikebilirsem bir sonraki hikayemde bunu sizler ile paylaşacağım arkadaşlar keyifle okuduğunuz için teşekkürler.