En Yakın Arkadaşımın Delikanlı Oğlunu Baştan Çıkarıp Birlikte Oldum

Merhaba dostlar, Eşinden yatakta hiç bir zaman tatmin olamayan olgun bir bayanım eşim beni çok iyi sikmediği için gözüm devamlı dışardaki erkeklerin penisinde mahallemize yeni taşınan eski dostumun çok yakışıklı ve bir hayli kaslı vücut hatları olan bir oğlu vardı hemen aklıma onun oğlu ile bir yakınlaşma yaşamak geldi. Arkadaşıma devamlı bir şeye ihtiyacınız var mı diye sormaya gitmeye başladım giderken de çok seksi giyinmeye özen gösteriyordum ki oğlu beni fark etsin deme ama değerli okurlarım ne yazık ki oğlu çok yakışıklı olduğu için her zaman farklı kızlar ile geliyordu eve buda beni delirtiyordu. Olgun ve sekse aç olan deneyimli azgın bir kadın varken genç kızlar ile ne işin var diye içimden ona kızıyordum ters tepmesin diye ona çok yaklaştığımı belli ettiremiyordum hemen eve gittim o kızgınlıkla gene yalnız kaldım evde buda beni daha çok mutsuz etti o gencin o kaslı vücudu gözlerim önünden hiç gitmiyordu onu düşünerek bile banyoda kendimi tatmin eder hale gelmiştim aklımı o genç ile bozmaktan bir hayli korkmaya başladım. Bir anda ellerim memelerime gitti onu hayal ederek kendimi okşamaya başladım mükemmel bir histi bu bir anda içimden orgazm dolu hisleri fark ettiğimde kendi kendimi tatmin ederek boşalmaya karar verdim.

Mastürbasyon yaparken gözümün önündeymiş gibi içimde onu his edip parmaklarım ile vajinamı parçalıyordum. Uzun uğraşın sonucunda boşalmayı başardım ama yine de onu unutamadım. Yeniden duşa girip temizlendikten sonra saçlarımı kuruladım bir kahve yaparak genç oğlanı nasıl elde edeceğimin planlarına geçtim pencereden baktığımda onun kız arkadaşı ile çıktığını gördüm ve akşama kadar onun dönmesini bekleyerek pencere kenarından ayrılmadım. Üst komşum olduğu için mecbur benim dairemin önünden geçeceğini biliyordum. Arabasını gördüğümde kapının önüne gidip onun çıkmasını bekledim merdivenleri çıkan delikanlı bana hayırlı akşamlar dedi iki dakika içeri buyur ettim oda kibar bir şekilde kabul edip içeri girdi bana eşiniz evde yok her halde diye sorunca o geceleri çalışıyor diyerek cevap verdim. Ona kahve yaptım içimden gelen her şeyi anlatmaya başladım büyük bir cesaret ile anlatmaya karar verdim kahveyi yaparken içine onun beni daha fazla arzulaması için azdırıcı koymuştum eşim için almıştım onu da daha önce ama eşimde güç olmadığı için pek işe yaramamıştı.

Genç adam benimle her şekilde konuşmaya açıktı ben eşimin yeterince beni iyi sikmediğinden bahsedince sizin gibi güzel ve olgun bayanı nasıl boş bırakır diye eşime kızmaya başladı bende ona istersen seninle seks yapabilirim dedim o da kahvedeki azdırıcı işe yaradı galiba pantolonu kabarmaya başlamıştı. Seninle seks yaparım diyen oğlanı yatak odama götürdüm ve sakso yapmaya başladım öyle yalıyordum ki yılların verdiği seks aşkını o genç ile yaşayacaktım o da bana haftalık farklı kız siktiğini ve benim gibi sakso çeken bir bayan ile beraber olmadığını söyleyince daha iyi çekmek için elimden geleni yapmak istiyordum. Onu çıldırttım saatlerce kendimi siktirmek için ne gerekiyorsa yaptım sağ olsun oda bana seksin hakkını saatlerce beni orgazm ulaştırarak verdi en sonunda anal meraklısı olduğunu söyledi bende sorun yok erkeğim tüm deliklerimden beni sik diye yalvardım adeta gece boyu anal seks ile devam ettik şuan dost hayatı yaşıyoruz erkeğim çünkü o benim.