Eşimin Asker Arkadaşı ile Yasak aşkımız

Selam arkadaşlar bugün sizlere eşimin asker arkadaşı ile yaşadığımız eşsiz seks hikayemi anlatacağım. İsmim hatice, 26 yaşında 1 yıldır evli olan bir bayanım eşim kısa dönem askerliğini evlendikten sonra gideceğini söyledi bende kabul ettim evlendik. İlk aylarda aramız çok iyiydi seks konusunda benim sekse olan açlığımı alıyor ve beni yeterince doyuruyordu ama biraz zaman geçtikten sonra benim ile fazla ilgilenmemeye başladı. Sebebini sorduğumda ise askere gideceği ve beni yalnız bırakacağı için olduğunu söyledi, üzülme aşkım beklerim ben seni 6 ay dediğin nedir ki dedim göz açıp kapayana kadar geçer dedim.

Hadi odamıza gidelim sikişelim dedim. Elinden tutup odaya götürdüm hadi aşkım her zaman ki gibi yala amımı beni kudurt dedim. Hemen beni soyup amıma yumuldu öyle yalıyordu ki anlatamam arkadaşlar size bu zevki yaşamanız lazım kısa süre içerisinde beni orgazm ediyordu. Aşkım yeter artık gir içime dedim olmaz sıra sende sende sakso yap bana biraz dedi. Tamam dedim ve aldım ağzıma yalamaya başladım öyle bir sakso yalıyordum ki ona gırtlağıma kadar alıyordum resmen yarağını oda benim ağzımın içine fışkırarak boşaldı tabi ki ben bırakır mıyım tek damlasına kadar yutup devam ettim yalamaya tekrar kaldırdım.

Hadi aşkım gir artık amıma sertçe sik beni dedim tamam aşkım ama götten de vereceksin artık dayanamıyorum senin o güzel götüne dedi. Tamam aşkım sik o zaman beni bu gece götten dedim. Yalamaya başladı götümü ama aşkım ilk amımdan sik dedim demez olaydım amıma bir soktu yarağını ilaç içmiş galiba yarağı resmen taş gibiydi deliler gibi en az bir saat boşalmadan sikti beni o güzel amımdan, En sonunda boşaldı içime ve dua gittik beraber. Duşta da doymamıştı amımı ve götümü yalamaya devam etti. Beni domaltarak götümü iyice yalayıp parmağı ile genişletiyordu. En sonunda yarağının başını soktu ama öyle bir acı vardı ki anlatamam bunu sizlere.

Biraz bekledikten sonra yavaş yavaş git gel yapmaya başladı. Götüm genişledikçe zevk almaya başladım artık aşkım hızlı sik bu çok zevkliymiş dedim tamam aşkım diyerek başladı beni sert sikmeye. Eşsiz bir zevkti bu hikayemi okuyan kızlara kesinlikle anal seks yapmalarını tavsiye ediyorum. Öyle bir zevki hayatınız boyunca yaşamamışsınızdır. Sonunda götümün içine boşaldı, beraber duşumuzu alıp odamıza gittik ama bu seferde ben doymamıştım tekrar aşkım beni götten sik dedim. Çünkü çok zevk vericiydi anal seks canım tekrar yapmak istedi oda dünden razıymış hadi aşkım biraz sakso yap kalksın dedi.

Tamam aşkım diyerek aldım yarağını ağzıma gırtlağıma kadar alıyordum hemen kalksın da beni siksin diye yarağı hazır olunca beni domaltıp bir saat boyunca aralıksız götümden sikti beni beraber sarılıp uyuduk sonra. Ertesi günü kalktı ve askerlik şubesine gitti haftaya teslim olacağını ve 6 ay olmayacağını beni çok özleyeceğini falan söylüyordu. Üzülme aşkım zaman çabuk geçer dedim elde değil ki aşkım üzülmemek dedi. Gün geldi askere sabah gidecekti gece tekrar seks yaptık son kez beni götümden sabaha kadar sikti sabah erkenden de yola çıktı. Artık 6 ay seks olmayacaktı ve ben buna nasıl dayanacağımı biliyordum.

Teslim olduktan sonra ankesörlü telefondan beni arayarak Aşkım ben geldim merak etme iyiyim falan dedi, kapattı telefonu. Ev işleri falan derken 3 ay geçmişti ve benim doğum günün gelmişti. Sevgili kocam beni unutmamış ve askerden teskere olacak asker arkadaşına bana vermesi için aldığı hediyeyi vermiş. Asker arkadaşı bize yakın yerde oturduğu içinde getirdi kapı çaldı açtım yenge beni eşiniz gönderdi doğum günü hediyeniz diyerek bana hediyemi uzattı bende buyurun bir çay ikram edeyim size dedi. Tamam diyerek girdi içeriye, Çayı doldurdum önüne koydum ama gecelik ile duruyordum halen çok kısa olduğu için adam sürekli bacaklarıma bakıyordu.

Eşimin yokluğunda bende oldukça azmıştım. Bacaklarım hoşunuza gitti galiba uzun süredir bakıyorsunuz dedim. Açık sözlü birisiydi eve gerçekten harika bacaklarınız var ama ben geceliğin altındakini merak ediyorum demez mi içimde bir anda kıpırtılar oluştu. Açtım geceliğimi fazla merak ediyorsan gel yakından bak dedim hemen gelip yalamaya başladı. Öyle güzel yalıyordu ki amımı bende eşsiz bir şekilde zevk almaya devam ediyordum. Artık amıma gir demeye başladım hemen soyunum sert bir şekilde girdi amıma çok azgındı sonuçta askerden yeni gelmişti ve uzun zamandır seks yapmıyordu.

Deliler gibi sikiyordu beni ama öyle bir zevk alıyordum ki bunu sizlere anlatamam eşimden daha iyi sikiyordu. Bir yandan da parmağı ile götümle oynuyordu eşim ile yaptığım için onun oynaması bile götümle bana eşsiz bir zevk veriyordu. Canım parmağını sokacağına yarağını sok ikimizde zevk alalım belli ki anal seks seviyorsun dedim. Demez olaydım bir anda bir soktu çığlık attım sertçe gidip gelmeye başlamıştı uzun zamandır yapmayınca küçülmüştü götüm. Çok sert şekilde saatlerce hem amından hem de götümden sikti beni eşim askerden gelene kadar hemen hemen her gün gelip benim sekse olan açlığımı gideriyordu.