Eşimin Doktoru Olan Seksi Kadın İle Yasak Aşkımız

Merhabalar arkadaşlar, İsmim Ömer 29 yaşındayım. İstanbul’da yaşıyorum evleneli 2 yıl oldu eşim şuan hamile o hamile olduğu için cinsel ilişkimde çok kötü uzun zamandır kimse ile beraber olmuyordum. Devamlı gittiğimiz bir kadın doğum uzmanı doktor vardı ismi Hülya çok seksi bir bayandı. Sırf o yüzden devamlı ona götürüyordum eşimi devamlı aynı zamanda çok iyi bir doktor olduğu için onu tercih ettik Hülya da benim gibi evli ama onların çocukları yoktu kendi halinde bir doktordu. Bir yolunu bulup onunla tanışmak istedim bir kere eşim evdeyken işten erken çıkıp yanına gittim eşimin ilaçları ile ilgili bir kaç soru sorma bahanesi ile ama sanki neden geldiğimi biliyormuş gibi bana bakıyordu.

Soracaklarımı sordum cevaplarımı alınca tanışabilir miyiz dedim. Oda zaten bu amaçla geldiğinizi biliyorum ama şanslısınız bende sizden hoşlandım diyerek numarasını verdi çok şanslıydım onun gibi bir seksi bayan ile beraber olacaktım. Akşam iş çıkışında alayım mı dedim olur dedi beraber bir şeyler içeriz sohbet ederiz dedim tamam dedi bende kolay gelsin diyerek çıktım hastaneden. İşinin bitmesini beklerken telefonum çaldı arayan oydu işim bitti neredesin dedi bende hastanenin bahçesindeyim dedim sen gitmedin mi diye sordu bende kalbim yerinden çıkacak heyecandan bir yere gitmedim dedim güldü gülme ya dedim ne yani ben bu kadar güzel miyim gerçekten dedi. Bende şuana kadar gördüğüm en seksi bayansın dedim şımarta canım beni dedi.

Çıktı arabaya bindi parfümü bile beni azdırmak için yeterliydi eşin nasıl falan diye sordu işte doğum telaşı uzun zamandır kimse ile beraber olmayınca benimde sinirlerim bozuluyor dedim. O yüzden mi bana bakıyorsun yani birlikte olmak için dedi hayır tabi ki dedim senin güzelliğin beni çok etkiledi o yüzden deyince ya bana ha bire güzelsin deme abartma dedi. Ne yapayım benim gözümden baktığın zaman oldukça seksi bir bayan olarak görünüyorsun dedim. Keşke kocamda senin gibi görse ve beni yatakta tatmin edebilse dedi nasıl yani eşin seni beğenmiyor mu dedim evet ama ben ona aşığım sürekli ilişki yaşamak istiyorum o istemiyor bende onu aldatıyorum ama asla onu bırakmam dedi.

o zaman çok şanslıyız bende eşimi çok seviyorum bende onu bırakamıyorum. Cinsel anlamda beni yeterince tatmin edemiyor işte bu açığımızı beraber kapabiliriz dedi. O zaman beni ayrı tuttuğum bir evim var oraya gidelim bir şeyler içelim olur mu dedim olur dedi ve benim eve gittik kapıdan içeri girdiğimizde ilk söylediği cümle evin ne kadar güzel ve temiz oldu. Evet ben titiz bir insanım devamlı temizlikçi çağırıyorum ev kapalı olunca her yer toz oluyor bende onu hiç sevmem dedim. Şarap içer misin dedim olur dedi birer bardak doldurup geldim eve önceden alıp bıraktığım azdırıcı damladan boşaltım onun bardağına içmeye başladık.

Ben çabuk sarhoş olan birisiyim bir bardak içsem yeter hatta onunla bile belki sarhoş olurum dedi. Tamam o zaman birer bardak içeriz dedim iyi olur hem eve gittiğimde eşim alkol aldığımı anlamaz dedi. Bardak sonuna yaklaşınca terlemeye başladı ilaç etkisini göstermişti ne oldu dedim sanki içimde bir şeyler oluyor dedi bende alkoldendir dedim. Yok öyle değil seks yapma isteğim artı bunun içine bir şey koydun deme dedi saklamadım anladığı için evet bayan azdırıcı damla damlattım dedim. ne gerek vardı ki sen daha benim ne kadar azgın bir bayan olduğumu bilmiyorsun şimdi yatakta bana gücün yetmezse o zaman görüşürüz diyerek geldi öpmeye başladı.

Deliler gibi sevişiyordu gerçekten dediği kadar azgın birisine benziyordu. Pantolonunu çıkar ver o koca yarağını ağzıma dedi üzerimi çıkardım verdim ağzına deliler gibi yalamaya başladı. Harikaydı resmen kadın azgınlıktan yarağımı koparacaktı fazla dayanamadım onun o azgınlığına ve fışkırarak ağzının içine boşaldım. Hepsini yuttu durmak bilmiyordu devam etti sakso yapmaya tekrar hazır hale getirince beni ilk götten sik ne kadar istesem de eşim beni götümden sikmiyor dedi. Bende tamam o zaman diyerek önümde domaltıp yalamaya başladım götünü sok artık yeter falan diyordu. bende dibine kadar kökledim bir anda yarağımı eşsiz bir zevk alıyordum altımda inliyordu harika bir gece yaşadık onunla artık sürekli seks ihtiyacımızı beraber karşılıyoruz.