Gün Aşırı Seks Manyağı Üvey Kardeşimi Beceriyorum

Merhabalar arkadaşlar, İzmir’de yaşıyorum ismim Kutay 21 yaşındayım annem ile babam boşandıktan sonra ben annem ile kalmaya karar verdim. Annem daha genç olduğu için evlenme kararı almıştı bu konuyu benim ile paylaşınca tabi ki evleneceksin anne bir ömür yalnız olmaz dedim, bana teşekkür ederim oğlum anlayışından ötürü diyerek beni öpüp sarıldı. Bende ne demek anneciğim sen mutlu olursan ben mutlu olurum dedim çalıştığı iş yerinin sahibi zaten sürekli onunla yemek yemek istiyormuş oda dul ve bir kızı olduğunu söyledi annem kızı onunla beraber yaşıyor falan dedi bende içimden anne inşallah evlenirsin bende kızını sikerim dedim. Annem onun yemek teklifini kabul ederek yemeğe çıkacaklardı anne bak iyiyse evlen dedim tamam oğlum diyerek evden çıktı. Akşam eve geldiğinde evlenme teklifi falan ettiğini ve kabul ettiğini söyledi annem ama onların evinde yaşayacağız oğlum dedi bende anne istersen ben burada kalayım rahatsız olmasın benden dedim. Annem bin koca bulurum ama bir evlat bulamam tabi ki seni bırakmam sende benim ile yaşayacaksın zaten oda çok sevindi buna kızı ile arkadaşlık edeceğinizi ve bunun onu çok mutlu edeceğini falan söylemiş anneme, annemi kırmadım ve enlendikten sonra onların evinde yaşamaya başladık.

Neyse evlerine yerleştik kızı çok seksi birisiydi ve sıcak kanlı yaklaştı bana babası da çok iyi birisiydi devamlı bana bir şeye ihtiyacın olursa söyle oğlum falan diyordu. Anneme iyi ki evlendin anne hem üvey babam çok iyi birisi hem de kızı çok iyi dedim oğlum sende mutlu olduğun için sevindim hayatını yaşamaya bak dedi bende tamam anne sağ ol diyerek üvey kız kardeşimin odasına gittim. sohbet etmeye gittiğimde alkol içiyordu, bana da ısmarlarsan içerim dedim tabi ki ısmarlarım gel otur dedi bende ne oldu neden canın sıkkın senin dedim sevgilimden ayrıldım dedi. Neden ayrıldığınızı anlatırsan özel değilse tabi dedim beni aldattığı için ayrıldım şerefsiz sanki ben ona yetmiyormuşum gibi gidip başka kızlar ile seks yapıyor falan dedi. Bende senin gibi sevgilim olsa benim kimse görmesin diye evde saklarım falan dedim oda gerçekten ben o kadar güzel miyim dedi.

Evet hem de çok güzelsin dedim sevindi onu güzel gördüğüm için e anlat bakalım benim gibi sevgilin olsa mesela onunla neler yapmak isterdin dedi. Bende onunla her gün seks yaparım hem öyle olunca ilişkimiz daha sağlam olur deme diye sordum ama her gün aynı kadın ile seks yapmak erkeği sıkar diyordu benim şerefsiz dedi bak adı üstünde şerefsiz diyorsun delik aynı delik zevki ise beş dakika beş dakika için değer mi sevdiğini kaybetmeye falan dedim. Oda keşke senin gibi bir sevgilim olsa ne dese yapardım dedi bende valla ne yalan söyleyeyim bende senin gibi sevgilim olsun isterdim deyince yavaş yavaş yanıma yaklaşmaya başladı anlamıştım seks yapacağımızı ama bu kadar çabuk olacağını tahmin etmemiştim aldığı alkolden dolayı seks arzuları kabarıyordu belliydi. İçmeye devam ettik saat geç olunca ben yatmaya gidiyorum iyi geceler diyerek kalkmak istedim ama elimden tutarak bu gece benim yanımda kalır mısın dedi.

Bende olur mu biz üveyde olsak biz kardeşiz dedim olsun ne olacak sanki dedi bende tamam olmaz diyorsan benim için sıkıntı yok dedim ve sarıldık bir birimize uyumaya çalışıyorduk. Aradan yarım saat geçmesine rağmen uyuyamadık bana neden uyumuyorsun diye sordu bende sen neden uyuyamıyorsan ondan dedim ve daha cümlem bitmeden yapıştı dudaklarıma. Deliler gibi sevilmeye başladık çok seksi bir kız ile uzun zamandır sevişmiyordum yarağım taş gibi oldu şortumu zorluyordu bunu fark edince yarağımı eline alıp sakso yapmaya başladı harika yalıyordu kendimden geçiyordum adeta uzun bir süre yaladıktan sonra fazla dayanamayıp fışkırarak ağzına boşaldım. Ama durmak bilmiyordu devam etti 69 pozisyonuna geçtik bende onun o seksi amını yalamaya başladım ben yalarken oda kendinden geçiyordu. Yatağa uzandırdım onu amına soktum yarağımı ve deliler gibi siktim amından bir posta duşa gidip geldik gene sakso yapmaya başladı kalkınca yarağım domalttım deliler gibi siktim amından artık sürekli sikişiyoruz ve hayatımızdan oldukça memnunuz, bir sonraki seks hikayemde görüşmek dileğiyle.