Okuldaki Seksi Hocam İle Boş Ders Zamanında Deliler Gibi Seks Yapıyoruz

Merhaba arkadaşlar, Üniversite okuyorum yaşım 25 oldukça zengin bir ailenin tek oğluyum. Okulda çoğu kız ile seks yapmışımdır çünkü hepsi para ve araba meraklısı yani kısaca zengin avcısı kızlara bende okula devamlı lüks araçla gittiğim için ve oldukça yakışıklı olduğum için neredeyse okuldaki çoğu kız benim ile sevgili olmak istiyor bir sevgilim vardı 22 yaşında sarışın uzun boylu tüm okuldaki erkekleri peşinden koşturan çok seksi bir kızdı okuldaki erkekler onun peşinden o ise benim peşimden çok koşturdu ve sevgili olduk ama parayı oldukça seven bir kızdı bu yüzden sevgi yönünden ona bir şey his etmiyordum.

Okul çıkışı bir gün diskoya gitmek istedi akşam aldım onu evden ve diskoya gittik beraber eğlendik ve gece bizde kalmak istediğini söyledi babamın hovardalık için tuttuğu bir ev vardı havuzlu falan oldukça lüks evde ailem olduğu için kendi evimize götüremezdim onu daha önce geldi bize ama bu evi bilmiyordu. Eve vardığımız zaman burasıda sizin ev değil aşkım falan dedi evet ama burasıda bizim tek geliyorum çoğu zaman bu eve falan dedim ev çok lüks olduğu için dibi düştü kızın eve içeriye girdik ve birer bardak viski doldurduk oldukça seksi giyinmiş tam bir fahişe gibiydi ve onu bu gece çıldırtana kadar sikmek istedim.

Kafamız biraz güzel olmuştu ve beraber odaya çıktık odaya girer girmez yatağa fırlattım onu aşkım ne yapıyorsun falan dedi bende deliler gibi seks yapmak istiyorum senin ile falan dedim dünden razıymış üstünü hemen çıkartı ve siyah ten rengi olan çorabını tam çıkaracaktı ki benim fantezim vardı o şekil giyinen bayanlara onlar kalsın aşkım dedim tamam dedi birde çok seksi ayakları vardı topuklu ayakkabıları ile onu sabaha kadar götünden ve amından deliler gibi siktim seksten ikimizde yorulmuşuz duşa girmeden uyuya kalmışız sabah kalktım ve benim yarak sertleşmiş baktım hala uyuyor hemen yarağımı götüne dayadım uyandı ve bir posta sabah sabah siktim.

Beraber duşa girdik ama o kadar azgındı ki benim yarağımı duşta ağzına alıp tekrar kaldırdı doymuyordu seks yapmaya bir posta amından siktim ve deliler gibi fışkırtarak ağzına boşaldım hapsini yuttu ve sakso yapmaya devam etti okula geç kalacağız deyip duştan çıkıp giyindik ve okula gittik. Okulda ilk dersimiz hoca rahatsız diye ders boşmuş ve beraber gezdik biraz az ilerde bahçede bizim edebiyat Öğretmeni oturuyordu çok dertli görünüyordu kıza sen kantine geç ben geliyorum diyerek hocamın yanına gittim. Hocam ne oldu canınız sıkkın falan dedim ilk başta bir şey söylemedi ama ısrar edince söyledi evin kredi borcu yüzünden haciz falan geleceğini söyledi bende hocam size yardım edebilirim deyince şaşkınlıkla az para değil dedi olsun gene de ederim dedim ve şaşırdı gerçekten mi falan dedi.

Oldukça sevinmişti ve okuldan beraber erken çıkıp bizim bankaya gittik ve ihtiyacı olan parayı çekip beraber onun borçlu olduğu bankaya giderek tüm borcunu kapattık bana bunun karşılığında benden ne istersen yaparım dedi bende iyi olun yeter hocam dedim ve okula geri döndük bir sonraki dersimiz onun dersiydi sınıfa girdiğinde gözlerini benden alamıyordu. Bir yandan ders anlatıp bir yandan bana bakıyordu ve ders bitti herkes sınıftan çıktı baş başa kaldık sen ne kadar iyi bir insansın falan dedi teşekkür ederim hocam falan dedim ama oldukça seksi olduğu için bende gözlerimi onun bacaklarından alamıyordum.

Sana bir yemek ısmarlasam olur mu falan dedi bende nasıl isterseniz hocam dedim ve beraber akşam yemeği için güzel bir restorana gittik yemek yedik ve beni eve davet etti beraber eve çıktık kapıdan girer girmez beni duvara yaslayıp teşekkür ederim yakışıklı ama sana borcumu bende böyle ödemek istedim dedi ve pantolonu aşağı indirip sakso çekmeye başladı ama öyle bir sakso çekiyor ki ağzına boşaldım. Hepsini yuttu beraber onun odasına geçtik ve deliler gibi sikiştik anal seks meraklısıymış götten siktirdi en çok kendini bana sabah oldu okula gittik onun başka sınıfta ilk dersi boştu ve bizim hocada rahatsızlığından dolayı okula gelmeyince bizim derste boştu bahçede dolaşırken camdan beni izlediğini gördüm ve beni kendi sınıfına çağırdı kapıyı kilitledi gene deliler gibi sakso çekmeye başladı sınıfta siktim onu artık her boş derslerimizde okulda çılgınca seks yapıyoruz.