Sinemada Sakso Çeken Fahişe

İsmim Fırat, genç ve hayata her zaman pozitif bakan yakışıklı ve çapkın bir erkeğim. Hayatı dolu yaşamayı eğlenmeyi, gezmeyi hatta her gece dışrıda olmayı çok seviyorum. Bu hayata bir daha tabi ki gelmeyeceğiz her insan bir kere gelir bir kere tadını alır sonra göç olup gider. Bundan dolayı hiç bir zaman içimde bir şeylerin kalmasını istemem elimden geldiği kadar çalışır kazandığım parayı da harcarım. Hedefi olan biri değilim bazı erkekler gibi şu olsun yok buna sahip olayım gibi bir düşüncemde olmadı sade mutlu bir hayatım olsun geresi zaten boş çünkü öncelikle mutlu olmanın yollarını aramak lazım. Bende öyle yapıyorum çok değerli annem ve babam var çok şükür hayattalar zaten onlar olmazsa ben bir hiçim onlar benim hayat kaynağım. Evin tek çocuğuyum yaşım 26 evlenmeyi hiç düşünmüyorum çapkınlık yaparak zaten her hafta bir kaç kişi ile cinsel ilişkim oluyor.

Ama aile baskısı çok zor tabi tek çocuk olmak ise daha çok zor annem sürekli babamı bana doldurup bunu evlendirelim der zavallı babam ise ne yapsın beni incitmeden oğlum evlen artık ölmeden muradını göreyim. Bu lafa zaten bayılıyorum Yeşil çam dönemlerinden kalma bir laf her anne babanın ağzında ile dolanır. Bakalım bir gün tabi evleneceğim ama şuan zamanı değil genç olmanın tadını fazlası ile yaşamam gerekli ama bir kaç sene sonra eğer düşüncem değişirse o zaman evlenme kararı belki alırım. Şimdilik kalsın tabi ben önce elimde ki kızları idare etmem lazım şuan konuştuğum 4 ama birlikte olduğum iki diğer ikisi cepte gibi ama halen tadını hissetmedim. Şu ara aklımda tabi sinemada sakso çeken fahişeyi merak edenler illa vardır şimdi diyorsunuz ki lan başlayacaksan başla hayatını bırak hadi anlatayım. Hiç unutmam bir gün akşam 9 gibi evden çıktım arabama bindim o sıra eksi bir kırığım Eda adında tatlı bir bayan vardır tam bir kaşar yolunda tabi bende o sıra can sıkıntısı var sinemaya gidecektim o arayınca onu da davet ettim

Telefonlaştıktan sonra onu almamı istedi bende gittim aldım sonra sinemaya geçtik. Film başladığında pek kimse yoktu bizle birlikte 3 4 kişi ancak vardır en arkada biz vardık. Az film izledikten sonra bir ara baktım yarağımın okşandığını hissettim kahpe tabi yine azmış yarağımın tadına varmak istiyor. Abartmak gibi olmasın siktiğim bir kadını çok sert ve acımasız sikerm ve hepsi benden hemen kurtulamıyor hatta sikişim aklında yer alıyor. Bununda almış ki beni aradı düşünün sinemada bile istekli, boş geçmem tabi az okşadıktan sonra baktım çok zevk alıyorum hemen yalaması için saçlarından tuttuğum gibi aleti ağzına verdim.

Gırtlağa kadar aldı kaltak, bir çekiyor aklım gidiyor ilk defa böyle bir fantezi yaşamıştım uzun süre yalıyor film devam ediyor ama benim umrumda bile değil saçlarını okşarken o devam ediyordu ordaki bir kaç kişi duymasın diye inleyemiyordum ama çok zevkli hisler yaşıyordum. Boşalacağım an geldiğinde ise mecbur ağzına boşalacaktım hiç sevmez biliyorum çünkü daha önce yok demişti ama bu sefer kurtuluş yok mecbur katlanacak başını sertçe tuttum ve ağzına boşaldım. Az kızmıştı ama oldukça keyif verici bir anda aklım gitmişti o gün bana yaşattığı o zevkten sonra onu da ben mutlu ettim tabi arabada çatur çıtır her iki deliğinden sikip mutlu edip evine bırakmıştım.