Üvey Abim Benim Seksiliğime Dayanamayıp Tecavüz Etti

Merhabalar arkadaşlar. ismim Merve 23 yaşındayım annem ile yalnız yaşıyorum. Babamın vefa atinden sonra bir türlü kendimize gelemedik maddi açıdan annem devamlı çalışıyor ama bir türlü yetiremiyor. Sonunda annem böyle olmuyor kızım ben evleneyim en azından başımızda biri olur hem de belki rahat ederiz dedi anne sen nasıl istersen benim için fark etmez dedim bende, İş yeri sahibi olan adam buna çok teklif etmiş yemek yiyelim falan diye annemde hep ret ediyormuş sonu da onunla konuşmaya karar verince bir daha ki teklifinde kabul edip tanışmışlar. Evlenme kararı almışlardı bana söyledi bende sen mutlu olacağına inanıyorsan anne benim için sorun yok dedim.

Ama bir sorun var kızım 25 yaşında bir oğlu var oda bizimle beraber yaşayacak dedi bende sorun yok anne benim için ben kendi halimdeyim biliyorsun dedim. Annen kurban olsun sana benim anlayışlı kızım dedi bana bende sarıldım iyi ki varsın benim canım annem dedim. Aynı evde yaşamaya başladık ama oğlu tam bir sapık çıktı. Sürekli beni izliyor ve gözü ile taciz ediyordu dayanamayıp yanına gittim yaşı benden büyük olduğu için abi neden bana öyle bakıyorsun dedim oda çok seksi bir kızsın o yüzden bakıyorum öyle dedi bende saçmalama bana öyle gözle bakamazsın sen diyerek tersledim ve yanından uzaklaştım.

Ama tacizlerine devam etti anneme söylemek istedim ama kaç sefer yuvası bozulur diye hep sustum, Odamda uzanıyorum kapıyı çalıyor gir demeden içeri giriyor saçma saçma sorular sorup gidiyordu iyice sıkılmıştım. Evden kaçma kararı aldım kız arkadaşlarıma gidecektim ama öyle kaçmak dediğime bakmayın uzaklaşmak istedim. Arkadaşlarıma gittim onlarda bir hafta kaldıktan sonra geri gelecektim anneme söyledim tamam kızım sen nasıl istersen dedi bende evden çıktım arkadaşlarıma gittim. Ama kız arkadaşımın bir kardeşi vardı benden bir yaş küçük çok yakışıklı bir çocuktu ondan hoşlanmıştım. Bana bakışlarından anladığım kadarı ile oda benden hoşlanmıştı arkadaşım ile konuştum sevgili olmak istediğimi söyledim oda siz bir biriniz ile konuşun benlik sorun yok dedi.

Çocukla konuşmaya başladık ve sevgili olduk çok seksi olduğumu ve benim ile birlikte olmak istediğini söyledi o zaman gece odama gel aşkım dedim tamam dedi. Gece kapı açıldı gelen oydu yavaşça yanıma yattı ve sevişmeye başladık deliler gibi sevişiyorduk, Göğüslerimi yalamaya başladı ve yavaşça aşağıya doğru inerek amımı yalamaya başladı çok zevk alıyordum. Aşkım sik beni artık dayanamıyorum dedim girdi amımın içine deliler gibi sikmeye başladı beni gece boyu kaç posta sikiştik hatırlamıyorum ama tek bildiğim bir şey var benim ile yaptığı seksin tadını unutmadığını söylüyordu her gün annem aradı artık gel kızım özledim seni dedi bende sevgilime geri geleceğim diyerek evden çıktım.

Eve gittiğimde annem gerçekten beni çok özlemişti neredesin kızım sen çok özledim diye sarıldı. Anne duşa gireceğim ben sen yiyecek bir şeyler hazırla ben geliyorum diyerek duşa gittim. Odama çıkarken üvey abim denk geldi seksi kardeşim neredesin sen dedi bende defol git sapık diyerek kovdum. Duşa girdim duştayken bir ses geliyordu ve kapıya baktım üvey abim beni izleyerek 31 çekiyordu ne yapıyorsun çık buradan dedim gelip ağzımı kapattı ve her yerimi avuçlamaya başladı. Yarağını çıkararak ağzıma soktu zorlan ama ben kurtulmak için her şeyi yaptım ama çok güçlüydü banyoda beni 1 saat boyunca sikti annem bana seslenince beni bıraktı bende annem üzülmesin diye bir şey demedim geliyorum anne dedim ve devamlı beni zorla sikiyor ama ne kadar dayanırım bilmiyorum.