Üvey Kızını Karısından Habersiz Her Gün Sikiyor

Merhabalar arkadaşlar ismim Orhan 34 yaşında galerici bekar bir erkeğim. Maddi durumum oldukça iyi ama hayatta bazen her şey para olmuyor bunu sizlerde biliyorsunuz bundan dolayı kendime helal süt emmiş eşine sadık bir bayan arıyordum. Bir gün araba bakmak için dükkanıma Tuğba isminde çok tatlı bir bayan geldi. Neyse benden bir araba aldı ve bu şekilde tanıştık arkadaşlık kurduk oldukça neşeli birine benziyordu, bir gün aradım akşam işiniz yoksa tuğba hanım bir yemek yermiyiz dedim olur Orhan bey neden olmasın saat kaçta ve nerede diye sordu bende izniniz olursa ben sizi alayım tek araba gidelim dedim olur nasıl isterseniz diyerek telefonu kapattı daha sonra akşam oldu aradım hazırlandın mı diye sordum evet hazırlandım şimdi iniyorum siz geldiniz mi dedi bende evet bekliyorum seni dedim. Evden çıktı öyle bir güzel giyinmiş ki arkadaşlar gördüğümde resmen kadına aşık oldum sarışın afet bildiğiniz, arabaya bindi tokalaştık ve güzel bir yere gittim yemek için gittiğimiz yeri çok beyefenndi ve yemekleri oldukça lezzetli olduğu içinde ayrıca mutlu yemek esnasında evlenmeyi düşünmüyor musunuz diye sordum Oda düşüyorum ama gerçek bir erkek bulamıyorum ondan dolayı bekar kalmak daha iyi ya falan diye konuştu.

Döndü bana sordu siz neden evlenmiyorsunuz dedi bende aradığım güzellikte hem kalp olarak hem fizik olarak birini arıyordum sonunda buldum dedim, hayırlı olsun falan o şanslı kişi kim dedi bende şuan için kesin değil kesin olduğunda size söyleyim dedim. Neyse yemeğimiz bitti ve artık ayrılık vakti idi bu güzellik ile bende evine bıraktıktan sonra eve gidip yattım aradan bir hafta geçti bu seferde o beni yemeğe davet etti aynı yere rezerve yaptırdığını söyledi bende olur çok mutlu olurum dedim ve akşam olduğunda size almaya gelirim bir sakıncası yoksa dedim olur canım bekliyorum hazır olduğumda haber veririm gelirsin dedi bende tamam dedim. Hazırlandığında aradı ama ben ondan önce restoran gidip masayı süslettim ve yemek siparişi verdiğimizde yemek tabağında yüzük olacaktı o sırada bende evlilik teklifi edecektim. Aldım evden ve restoranın yolunu tuttum gene her zamanki gibi oldukça güzel bir bayandı neyse yemek siparişlerini verdik yemekler geldi o sırada aşk şarkısı çalmalarını istedim onlarda gerçekten her şeyi süper hazırlamışlardı tabakta tüzüğü görünce o sırada önünde diz çöktüm ve benimle evlenir misin dedim.

Hiç düşünmeden evet dedi sevinçten uçuyordu beni ailesi ile tanıştırdı bende onu ailem ile tanıştırdım ve evlendik. Benden önceki eşinden bir kızı vardı 18 yaşında oda bizimle yaşıyordu ama beni gördüğü zaman hep tuhaf bakıyordu neyse birgün eşim işteydi ben eve geldim üvey kızım koltukta uzanmış porno izliyordu beni görünce şaşırdı ve özür dilerim falan demeye başladı bende özür dilemene gerek yok olabilir böyle şeyler dedim. Ama bir ihtiyacın olursa çekinme üvey baban burda söyleye bilirsin dedim, oda her şeyi isteye bilir miyim dedim bende olur neden olmasın dedim bana o zaman beni sik demez mi bende annenin haberi olmazsa olur neden olmasın diyerek dudaklarına yapıştım ve öpmeye başladım yaşına göre harika sevişiyordu ve uzun süre seviştikten sonra yatağa uyandırdım ve annesinin gelmesine 2 saat vardı iki saat boyunca aralıksız siktim.