Yengem Sex Manyağı Çıktı

Selam arkadaşlar, şimdi size başımdan geçen ilginç bir o kadarda beni baştan çıkaran olayımı anlatmak istiyorum. İlk olarak beni tanımak isteyenlere kendimi tanıtayım benim ismim Çetin, 27 yaşındayım 1.80 boyundayım mavi gözlü esmer pleyboy yapıya sahip seks düşkünü bir erkeğim. Samsun merkezde yaşıyorum mağaza müdürlüğü yapıyorum buraya gelen çalışanlar ile her zaman yakın olmaya başlayıp onlarla keyifli anlar yaşarım. Abim Fatih, 36 yaşında yeni evli 1.85 boyunda esmer oda benim gibi mavi gözlü, pasif biri, yengem Burcu, sarışın beyaz tenli hoş ve oldukça seksi kadın, sürekli gözü dışarda abimle ilgilenmiyor abimde yengemi yanında pasif kaldığı için yengemi fazla doyuramıyor.

Yengemde bundan dolayı sekse aç gözü dışarda fantezi arayan deli dolu bir kadındır. Bir gün yengem benim çalıştığım iş yerine geldi çalıştığım mağazada kıyafet ve iç çamaşırı olduğu için yanıma gelip Çetincim kendime fantezi gecelik arıyorum bu konuda bana yardımcı olur musun diye sordu. Tabi ilk başta bana söylediği absürt gelmişti daha sonra abim için yaptığını düşününce yardımcı olmak istedim. tabi olay çok farklıymış meğerse abim için değilde benim için fantezi gecelikleri seçiyormuş. Laf arasında o yenge abim çok şanlı bir erkek senin gibi kadını olduğu için dedim.

Yengemde bana gülerek yok be aslanım, ne abin için abin bu kıyafetleri hak etmiyor aslında ben senin için giyinmek istemiştim bunları deyince kendimden çok utanmıştım tabi hayalini kurunca güzel bir fikir olduğunu o geceyi yaşamam gerektiğine karar vermiştim. Ama bunu yengeme söyleyemedim sadece laf arasında bir gün abimin olmadığı sırada beni aramasını istedim. Azgın yengemde durur mu ertesi günü pasif abimi evden göndermişti işte olan abim hiç bir şeyden haberi yok bende eve girip onunla beraber yalnızdım. Yengemin göğüsleri ve teni bir başka oldukça bebeksi ve göğüsleri her erkeği azdıracak boyuttalardı.

Evde yalnızdık her şey istediğimiz gibi oluştu o an ne yapsam diye düşünsem diye bir daldım o sıra dudaklarıma yapışan kaltak yengem beni baştan çıkardı ve o an elini penisime götürüp bir iki dakika okşadıktan sonra ağzına alıp sömürdü. Öyle bir azdırmıştı ki uyuyan devi uyandırmıştı her şeyi unutan ben onun üzerinde bir kaç dakika kalıp seviştikten kucağıma atlayıp yarağıma oturdu.

Resmen yarağım ile dans ediyordu tabi bende boş durmadım taş memelerini tokatlayıp yaladım. Böyle bir gün olamazdı rahat dört saat ilişkiye girdik o kadar azgındı ki hiç dinlenmeden o kadar saat yengemi sikip bağırttım. 22 santimlik aletimi bir yengemin amcığından çıkartıp ağzına sokup ordan göt deliğine soktum 3 deliğinde tadına vardım.